Když se introvertka vdá, je to komiks jako víno

Bestsellerový komiks Introvertka v hlučném světě dostal v češtině pokračování. Kreslířka a introvertka v jednom Debbie Tung zpodobnila v odlehčeném tónu radosti i strasti novomanželského života. Připravte si hrnek čaje, deku a vzhůru do komiksu.

Debbie Tung komiks Když se introvertka vdá Introvertka v hlučném světě

I introverti snesou člověka blízko. Dokonce nejblíž. Když ho milují. Když jim přinese hrnek čaje. Když ví, že mají hlad, dřív než to zjistí sami. A i když je moc blízko, vždycky to dobře dopadne. 

Kreslířka a autorka komiksů Debbie Tung žije se svým mužem v Birminghamu a už svou knihou Introvertka v hlučném světě ukázala, že její pohled na svět je blízký spoustě čtenářů. Být totiž introvertní s sebou nese spoustu odlišností od toho, co od vás dnešní svět čeká. Debbie Tung si ale smírným nadhledem a spoustou laskavého humoru získá i ty nejvyhraněnější extraverty. Třeba právě oni mají doma, stejně jako její manžel, také introverta a tenhle komiks jim poradí, jak s ním mile zacházet.

Objevte tajné přednosti introvertních dětí

Kniha se hodí také jako perfektní dárek pro páry k jejich svatbám, vztahovým výročím nebo svátku zamilovaných. Koneckonců, kniha Když se introvertka vdá  je plná těch drobných okamžiků, kdy vidíte druhého z té podivnější strany, a přesto (nebo právě proto) ho ve všedních i svátečních dnech milujete. Když se totiž dočtete až na poslední strany, záhy pochopíte, jaké další pokračování na nás introvertka chystá. Připravte si kapesníky a čaj a vzhůru do čtení.  

Knihu přeložila Marie Těthalová.  


 

Ukázka:

Debbie Tung komiks Když se introvertka vdá Introvertka v hlučném světě

Debbie Tung komiks Když se introvertka vdá Introvertka v hlučném světě

Debbie Tung komiks Když se introvertka vdá Introvertka v hlučném světě

Debbie Tung komiks Když se introvertka vdá Introvertka v hlučném světěDeborah „Debbie“ Tung je ilustrátorkou a tvůrkyní komiksů. Její komiksy vycházejí z každodenního života a z její lásky k čaji a knihám. Se svým mužem žije v Birminghamu. V Portále vyšel její úspěšný komiks Introvertka v hlučném světě.


Z recenze Introvertka v hlučném světě; Svět mezi řádky

Autorka introverzi podává velmi autenticky, živě a upřímně. Nic nezatajuje a z ničeho nedělá problém. Zkrátka surově zobrazuje realitu, která pro introverta není vždy snadná. Zatímco jiní už dávno zapomněli, my si stále zoufáme... 

Není zapotřebí tuny slov, ba naopak je působivé, že autorka hovoří, když je to potřeba a vnímá tak své (i naše) potřeby. Jednoduché, krásné, černobílé ilustrace nezachází zbytečně do detailů a tím pádem snadno vykreslují myšlenku, na kterou se Debbie Tung snažila poukázat. 

Tento kreativní, originální a naprosto perfektní komiks bych doporučila všem, kdo jsou introverti. Je na čase, aby vám někdo porozuměl, především cítíte-li se občas jako byste mezi společnost nezapadali. A také jej doporučuju všem, kdo chce nahlédnout do našeho nelehkého světa introvertů. Budete překvapení!

Knihu Když se introvertka vdá koupíte na našem e-shopu

Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly knihy pro rodiče i děti jak z oblasti beletrie, tak rozvíjející tvořivost. Nedílnou součástí knižní produkce jsou rozhovory, spirituální tituly, beletrie a non-fiction.  

Přidejte se do newsletteru