NABÍDKA PRACOVNÍ POZICE

Nakladatelství Portál přijme pracovníka na pozici „Skladník“.


Požadavky: flexibilita, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost učit se novým věcem, schopnost pracovat týmově a zároveň být dostatečně samostatný.  Předchozí praxe s prací ve skladu nebo manipulace s vysokozdvižným vozíkem je výhodou. Práce s PC (Word, Excel, Outlook). Řidičský průkaz sk. B.


Náplní práce bude příjem nových titulů na sklad, jejich roztřídění, vychystávání knih do jednotlivých objednávek, doplňování knih do regálů, příprava zásilek k odvozu poštovním vozem, obsluha VZV a jiné práce související se skladováním a expedicí knih.


Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, práci v dobrém a přátelském kolektivu, zaměstnanecké výhody, Pracoviště u metra C - Kobylisy.


Pracovní úvazek je plný, forma zaměstnání je hlavní pracovní poměr.


Práce je vhodná zejména pro mladší, fyzicky zdatné muže.


Nástup možný ihned. 


Zájemce žádáme o zaslání životopisu (prosíme o připojení mobilního čísla) na adresu: miskarik@portal.cz.


Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly knihy pro rodiče i děti jak z oblasti beletrie, tak rozvíjející tvořivost. Nedílnou součástí knižní produkce jsou rozhovory, spirituální tituly, beletrie a non-fiction.  

Přidejte se do newsletteru