Psychologické kurzy

Nakladatelství Portál a časopis Psychologie dnes Vás zvou na psychologické kurzy a workshopy. Lektory kurzů jsou zkušení odborníci v oblasti psychologie, sebepoznání, osobního rozvoje, grafologie, nonverbální komunikace, koučování a dalších oborů. 

Pro účastníky kurzů máme drobné občerstvení a 20% slevu na knižní produkci Portálu. 

12.10.2020Volno
KURZ ZRUŠENPsychologické přístupy k obezitě
MUDr. Kateřina Terezie Cajthamlová nám dá nahlédnout pod povrch boje s obezitou. Kromě racionálních, zdravotně správných a udržitelných postupů při snižování hmotnosti nám ukáže i skrytou stránku obezity - psychiku a traumata klientů, jejich zápas o sebeúctu a harmonické vztahy s lidmi kolem nich. Aspekty, které v televizním pořadu o hubnutí "Jste to, co jíte" s dr. Cajthamlovou nebyly a které řeší většina hubnoucích. Součástí semináře je malé občerstvení, kupon s 20% slevou na nákup knih v Portálu a osvědčení podepsané lektorkou.
Lektor: MUDr. Kateřina Cajthamlová650 Kč Kč
15.10.2020Obsazeno - Náhradníci
KURZ ZRUŠENVýchova bez tělesných trestů
Hodně se o tom mluví, všichni by to chtěli, ale mnohým se to nedaří. Jak vychovávat bez křiku, výhružek a trestů? Jak efektivně zastavit nevhodné chování dítěte, jak předcházet takovým situacím a zvládnout je bez ponižování dítěte a ztráty sebeúcty? O tom si budeme povídat s předním psychologem Václavem Mertinem.
Lektor: Václav Mertin600 Kč
16.10.2020Volno
KURZ ZRUŠENVýchova bez tělesných trestů - druhá skupina
Hodně se o tom mluví, všichni by to chtěli, ale mnohým se to nedaří. Jak vychovávat bez křiku, výhružek a trestů? Jak efektivně zastavit nevhodné chování dítěte, jak předcházet takovým situacím a zvládnout je bez ponižování dítěte a ztráty sebeúcty? O tom si budeme povídat s předním psychologem Václavem Mertinem. Z důvodů snížení povoleného počtu účastníků se seminář dr. Václava Mertina rozdělil na dvě skupiny. Stejný seminář jako ve čtvrtek odpoledne se opakuje v pátek 16.10. dopoledne od 10 hodin.
Lektor: Václav Mertin600 Kč
23.10.2020Obsazeno - Náhradníci
KURZ ZRUŠENGrafologie pro život II - Partnerské rukopisy
Celodenní workshop zaměřený na procvičování a prohlubování znalostí ze základního kurzu grafologie. Lektorka se v tomto kurzu zaměří na grafologickou praxi, účastníci dostanou větší prostor pracovat na rozborech písma pod jejím vedením. Pokračovat budou i ve správném "čtení" osobnostních rysů v souvislosti s písemným projevem i dalšími charakteristikami ( řeč těla). Kurz je vhodný pro zájemce, kteří se již setkali v nějaké podobě s grafologickou teorií. Součástí kurzu je malé občerstvení a sleva na knihy Portálu.
Lektor: Mgr. Bc. Eva Kubová, DiS.1590 Kč Kč
20.11.2020Volno
KURZ ZRUŠENOSOBNOSTNÍ TYPOLOGIE V PRAXI
Znáte typologii osobnosti? Možná vám pomůže lépe pochopit myšlení a motivace lidí kolem vás, vaše kolegy, partnery i rodinné příslušníky. A porozumět i sobě a svým potřebám. Program pro všechny, kteří pracují s lidmi a které zajímá přirozená rozdílnost povah a její velký vliv na vztahy. Na konci kurzu obdržíte absolvenrtský certifikát. Součástí kurzu je občerstvení a slevový kupon 20% na knihy Portálu.
Lektor: Ing. Bc. Zuzana Hekelová1590 Kč