Psychologické kurzy

Nakladatelství Portál a časopis Psychologie dnes Vás zvou na psychologické kurzy a workshopy. Lektory kurzů jsou zkušení odborníci v oblasti psychologie, sebepoznání, osobního rozvoje, grafologie, nonverbální komunikace, koučování a dalších oborů.

06.12.2018Volno
NAŠE VZTAHOVÉ VZORCE
Jak žít kvalitně své vztahy? Opakují se vám ve vztazích stejné konfliktní situace? Chcete svým vztahům rozumět lépe? Opakování chyb předejít? Kde se naše chybné strategie vzaly? A jak jim předcházet?
Lektor: Ing. Andrea Květoňová, Mgr. Radka Liebezeitová1800 Kč
05.03.2019Volno
SEBEVĚDOMÁ ŽENA
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ Potřebujete se zorientovat v tom, co je to vlastně sebeláska, sebehodnota, jak ji vnímat či získat? Máte pocit, že jste příliš emotivní a že vás druzí snadno rozhodí? Pak si nenechte ujít seminář o ženě a o jejím vnitřním světě.
Lektor: Mgr. Charlotte Benátská600 Kč
20.03.2019Volno
INTIMNÍ SVĚT ŽENY
Intimní život je v partnerství citlivým tématem a má zásadní vliv na kvalitu soužití. Témata v semináři určeném pro ženy mají za cíl nabídnout ženám podněty a konkrétní tipy, jak se sebou pracovat, aby se ve vztahu sama k sobě a s partnerem cítily dobře.
Lektor: Mgr. Charlotte Benátská a Ing. Adéla Karlovská 600 Kč
27.03.2019Volno
PARTNERSKÉ VZTAHY A KOMUNIKACE
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ. Návod na ideální vztah neexistuje, protože jsme každý jedinečný a každý pár je unikátní. Existují ale ověřené postupy a tipy, které vám mohou pomoci v komunikaci s druhými, v krizových či konfliktních situacích.
Lektor: Mgr. Charlotte Benátská600 Kč
25.04.2019Volno
KURZ POZITIVNÍHO MYŠLENÍ
V každé skupině najdeme dva protipóly lidí. Jedni, kteří jsou neustále ve stresu, mají přehnané obavy, nevěří si a bojí se změn. A druzí, kteří se usmívají, šíří pozitivní energii, věří si a vítají nové výzvy. Co je možné udělat pro to, abychom překročili své myšlenkové stereotypy a získali nebo upevnili pozitivní přístup? Je možné se optimismus naučit?
Lektor: Ing. Přemysl Doležal1600 Kč