Psychologické kurzy

Nakladatelství Portál a časopis Psychologie dnes Vás zvou na psychologické kurzy a workshopy. Lektory kurzů jsou zkušení odborníci v oblasti psychologie, sebepoznání, osobního rozvoje, grafologie, nonverbální komunikace, koučování a dalších oborů.

17.10.2018Volno
NOVÝ TERMÍN!PARTNERSKÉ VZTAHY A KOMUNIKACE
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ. Návod na ideální vztah neexistuje, protože jsme každý jedinečný a každý pár je unikátní. Existují ale ověřené postupy a tipy, které vám mohou pomoci v komunikaci s druhými, v krizových či konfliktních situacích.
Lektor: Mgr. Charlotte Benátská500 Kč
24.10.2018Volno
POSLEDNÍ MÍSTA!SEBEVĚDOMÁ ŽENA
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ Potřebujete se zorientovat v tom, co je to vlastně sebeláska, sebehodnota, jak ji vnímat či získat? Máte pocit, že jste příliš emotivní a že vás druzí snadno rozhodí? Pak si nenechte ujít seminář o ženě a o jejím vnitřním světě.
Lektor: Mgr. Charlotte Benátská500 Kč
01.11.2018Volno
NOVÝ TERMÍN!S ÚSMĚVEM A BEZ STRESU
Pracovní stres a přetížení je v současné době bohužel tak běžným jevem, že se nad ním již nikdo ani nepozastavuje. Jak si ale zachovat zdravou mysl, udělat inventuru v osobním i pracovním životě a získat znovu pozitivní přístup? Prakticky zaměřený workshop seznámí účastníky s možnostmi prevence a práce se stresem a získáním pozitivního přístupu. Každý absolvent po skončení kurzu dokáže identifikovat své spouštěče stresu a pracovat s nimi.
Lektor: Ing. Přemysl Doležal1800 Kč
08.11.2018Volno
INTIMITA A SEXUALITA ŽENY
Interaktivní workshop je určen ženám, které si přejí vést uspokojivý intimní život. - POUZE PRO ŽENY
Lektor: Mgr. Charlotte Benátská a Ing. Adéla Karlovská 1800 Kč
06.12.2018Volno
NAŠE VZTAHOVÉ VZORCE
Jak žít kvalitně své vztahy? Opakují se vám ve vztazích stejné konfliktní situace? Chcete svým vztahům rozumět lépe? Opakování chyb předejít? Kde se naše chybné strategie vzaly? A jak jim předcházet?
Lektor: Ing. Andrea Květoňová, Mgr. Radka Liebezeitová1800 Kč