Psychologické kurzy

Nakladatelství Portál a časopis Psychologie dnes Vás zvou na psychologické kurzy a workshopy. Lektory kurzů jsou zkušení odborníci v oblasti psychologie, sebepoznání, osobního rozvoje, grafologie, nonverbální komunikace, koučování a dalších oborů. 

Pro účastníky kurzů máme drobné občerstvení a 20% slevu na knižní produkci Portálu. 

25.09.2019Volno
SVĚT EMOCÍ A PARTNERSKÁ KOMUNIKACE
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ. Návod na ideální vztah neexistuje, protože jsme každý jedinečný a každý pár je unikátní. Existují ale ověřené postupy a tipy, které vám mohou pomoci v komunikaci s druhými, v krizových či konfliktních situacích.
Lektor: Mgr. Charlotte Benátská600 Kč
01.10.2019Volno
Novinka! Setkání s osobností v Portálu.STRAVA A PREVENCE PROTI STRESU A VYHOŘENÍ
Přijďte na seminář spojený s besedou se známou osobností - Kateřinou Cajthamlovou. Na konci semináře jí budete moci pokládat své otázky, které Vás zajímají či trápí. Jak stres ovlivňuje naši kalorickou a živinovou potřebu i výběr stravy? Kolik fyzické aktivity potřebujeme a jak vypadá zdravý spánek? Co je růžová a co fialová hodinka? Jaké fyzické projevy má stres, poznáme míru svého ohrožení? Mýty o dietách – co si jimi způsobujeme. Závislost na hladovění a změněné vědomí.
Lektor: MUDr. Kateřina Cajthamlová600 Kč
06.10.2019Volno
GRAFOLOGIE PRO ŽIVOT
Co o nás prozradí rukopis? Může rozbor písma odhalit podstatné osobnostní charakteristiky, stejně jako psychologické testy? Základy, metody i limity grafologie představíme i prostřednictvím rukopisů známých osobností. A pozor - možná se dozvíte mnohé i sami o sobě.
Lektor: Eva Kubová1600 Kč
30.10.2019Volno
SEBEVĚDOMÁ ŽENA
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ Potřebujete se zorientovat v tom, co je to vlastně sebeláska, sebehodnota, jak ji vnímat či získat? Máte pocit, že jste příliš emotivní a že vás druzí snadno rozhodí? Pak si nenechte ujít seminář o ženě a o jejím vnitřním světě.
Lektor: Mgr. Charlotte Benátská600 Kč
06.11.2019Volno
Novinka - Setkání s osobností v PortáluJeroným Klimeš: Mýty kolem krize středního věku
Krize vztahů, nechuť či přímo pocit vyhoření v práci, pochybnosti o smyslu našeho snažení a dosavadních cílů, nevěra a rozvod, touha po změně a nové hledání sebe sama. To jsou průvodní jevy, které provázejí nemálo lidí ve středním věku. Možná je pozorujete u svých partnerů, u rodičů nebo sami u sebe… Jak se v tom vyznat a jak se tomu bránit? Přijďte na seminář spojený s besedou se známou osobností - dr. Jeronýmem Klimešem. Na konci semináře budete moci klást vlastní otázky.
Lektor: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D.600 Kč
07.11.2019Volno
OSOBNOSTNÍ TYPOLOGIE V PRAXI
Znáte typologii osobnosti? Možná vám pomůže lépe pochopit myšlení a motivace lidí kolem vás, vaše kolegy, partnery i rodinné příslušníky. A porozumět i sobě a svým potřebám. Program pro všechny, kteří pracují s lidmi a které zajímá přirozená rozdílnost povah a její velký vliv na vztahy. Součástí kurzu je občerstvení a slevový kupon na knihy Portálu.
Lektor: Ing. Bc. Zuzana Hekelová1600 Kč
20.11.2019Volno
INTIMNÍ SVĚT ŽENY
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ. Intimní život je v partnerství citlivým tématem a má zásadní vliv na kvalitu soužití. Témata v semináři určeném pro ženy mají za cíl nabídnout ženám podněty a konkrétní tipy, jak se sebou pracovat, aby se ve vztahu sama k sobě a s partnerem cítily dobře.
Lektor: Ing. Adéla Karlovská a Mgr. Charlotte Benátská600 Kč