Psychologické kurzy

Nakladatelství Portál a časopis Psychologie dnes Vás zvou na psychologické kurzy a workshopy. Lektory kurzů jsou zkušení odborníci v oblasti psychologie, sebepoznání, osobního rozvoje, grafologie, nonverbální komunikace, koučování a dalších oborů. 

Pro účastníky kurzů máme drobné občerstvení a 20% slevu na knižní produkci Portálu. 

18.09.2020Volno
KURZ SE PŘEKLÁDÁ NA NOVÝ TERMÍN! OZNÁMÍME BĚHEM TÝDNE!OSOBNOSTNÍ TYPOLOGIE V PRAXI
Znáte typologii osobnosti? Možná vám pomůže lépe pochopit myšlení a motivace lidí kolem vás, vaše kolegy, partnery i rodinné příslušníky. A porozumět i sobě a svým potřebám. Program pro všechny, kteří pracují s lidmi a které zajímá přirozená rozdílnost povah a její velký vliv na vztahy. Na konci kurzu obdržíte absolvenrtský certifikát. Součástí kurzu je občerstvení a slevový kupon 20% na knihy Portálu.
Lektor: Ing. Bc. Zuzana Hekelová1590 Kč
01.10.2020Volno
POSLEDNÍ MÍSTA!INTIMNÍ SVĚT ŽENY
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ. Intimní život je v partnerství citlivým tématem a má zásadní vliv na kvalitu soužití. Témata v semináři určeném pro ženy mají za cíl nabídnout ženám podněty a konkrétní tipy, jak se sebou pracovat, aby se ve vztahu sama k sobě a s partnerem cítily dobře. Seminář se koná v nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8
Lektor: Ing. Adéla Karlovská a Mgr. Charlotte Benátská750 Kč
02.10.2020Volno
GRAFOLOGIE PRO ŽIVOT
Co o nás prozradí rukopis? Může rozbor písma odhalit podstatné osobnostní charakteristiky, stejně jako psychologické testy? Základy, metody i limity grafologie představíme i prostřednictvím rukopisů známých osobností. A pozor - možná se dozvíte mnohé i sami o sobě.
Lektor: Mgr. Bc. Eva Kubová, DiS.1590 Kč
12.10.2020Volno
Novinka!Psychologické přístupy k obezitě
MUDr. Kateřina Terezie Cajthamlová nám dá nahlédnout pod povrch boje s obezitou. Kromě racionálních, zdravotně správných a udržitelných postupů při snižování hmotnosti nám ukáže i skrytou stránku obezity - psychiku a traumata klientů, jejich zápas o sebeúctu a harmonické vztahy s lidmi kolem nich. Aspekty, které v televizním pořadu o hubnutí "Jste to, co jíte" s dr. Cajthamlovou nebyly a které řeší většina hubnoucích. Součástí semináře je malé občerstvení, kupon s 20% slevou na nákup knih v Portálu a osvědčení podepsané lektorkou.
Lektor: MUDr. Kateřina Cajthamlová650 Kč Kč
15.10.2020Volno
Poslední místa!Výchova bez tělesných trestů
Hodně se o tom mluví, všichni by to chtěli, ale mnohým se to nedaří. Jak vychovávat bez křiku, výhružek a trestů? Jak efektivně zastavit nevhodné chování dítěte, jak předcházet takovým situacím a zvládnout je bez ponižování dítěte a ztráty sebeúcty? O tom si budeme povídat s předním psychologem Václavem Mertinem.
Lektor: Václav Mertin600 Kč
23.10.2020Volno
NOVÝ KURZ!Grafologie pro život II - Partnerské rukopisy
Celodenní workshop zaměřený na procvičování a prohlubování znalostí ze základního kurzu grafologie. Lektorka se v tomto kurzu zaměří na grafologickou praxi, účastníci dostanou větší prostor pracovat na rozborech písma pod jejím vedením. Pokračovat budou i ve správném "čtení" osobnostních rysů v souvislosti s písemným projevem i dalšími charakteristikami ( řeč těla). Kurz je vhodný pro zájemce, kteří se již setkali v nějaké podobě s grafologickou teorií. Součástí kurzu je malé občerstvení a sleva na knihy Portálu.
Lektor: Mgr. Bc. Eva Kubová, DiS.1590 Kč Kč