Psychologické kurzy

Nakladatelství Portál a časopis Psychologie dnes Vás zvou na psychologické kurzy a workshopy. Lektory kurzů jsou zkušení odborníci v oblasti psychologie, sebepoznání, osobního rozvoje, grafologie, nonverbální komunikace, koučování a dalších oborů. 

Pro účastníky kurzů máme drobné občerstvení a 20% slevu na knižní produkci Portálu. 

04.06.2020Volno
NOVÝ TERMÍN! Stále jsou volná místa.STRAVA A PREVENCE PROTI STRESU A VYHOŘENÍ
Přijďte na seminář spojený s besedou se známou osobností - Kateřinou Cajthamlovou. Na konci semináře jí budete moci pokládat své otázky, které Vás zajímají či trápí. Jak stres ovlivňuje naši kalorickou a živinovou potřebu i výběr stravy? Kolik fyzické aktivity potřebujeme a jak vypadá zdravý spánek? Co je růžová a co fialová hodinka? Jaké fyzické projevy má stres, poznáme míru svého ohrožení? Mýty o dietách – co si jimi způsobujeme. Závislost na hladovění a změněné vědomí.
Lektor: MUDr. Kateřina Cajthamlová650 Kč
11.06.2020Volno
NOVÝ TERMÍN!OSOBNOSTNÍ TYPOLOGIE V PRAXI
Znáte typologii osobnosti? Možná vám pomůže lépe pochopit myšlení a motivace lidí kolem vás, vaše kolegy, partnery i rodinné příslušníky. A porozumět i sobě a svým potřebám. Program pro všechny, kteří pracují s lidmi a které zajímá přirozená rozdílnost povah a její velký vliv na vztahy. Na konci kurzu obdržíte absolvenrtský certifikát. Součástí kurzu je občerstvení a slevový kupon 20% na knihy Portálu.
Lektor: Ing. Bc. Zuzana Hekelová1590 Kč
24.06.2020Volno
NOVINKA!Seznamování a vztahy přes internet
Navázání kontaktu s potencionálním partnerem nikdy v historii nebylo snazší. Stačí udělat si profil na sociálních sítích, prohlížet seznamky, nastavit aplikaci na mobil a vybírat si protějšky podle atraktivity a "z pohodlí domova". Jak je tato cesta ve skutečnosti efektivní? Jaká má rizika? A dá se přes internet utvořit opravdový vztah? V semináři JERONÝMA KLIMEŠE se dozvíte, jak na to. Součástí semináře je malé občerstvení a 20% sleva na nákup knih v prodejnách Portálu.
Lektor: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D.650 Kč
01.07.2020Volno
Poslední místa!GRAFOLOGIE PRO ŽIVOT
Co o nás prozradí rukopis? Může rozbor písma odhalit podstatné osobnostní charakteristiky, stejně jako psychologické testy? Základy, metody i limity grafologie představíme i prostřednictvím rukopisů známých osobností. A pozor - možná se dozvíte mnohé i sami o sobě.
Lektor: Eva Kubová1590 Kč
01.10.2020Volno
INTIMNÍ SVĚT ŽENY
ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ. Intimní život je v partnerství citlivým tématem a má zásadní vliv na kvalitu soužití. Témata v semináři určeném pro ženy mají za cíl nabídnout ženám podněty a konkrétní tipy, jak se sebou pracovat, aby se ve vztahu sama k sobě a s partnerem cítily dobře. Seminář se koná v nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8
Lektor: Ing. Adéla Karlovská a Mgr. Charlotte Benátská750 Kč
15.10.2020Volno
Nový termín!Výchova bez tělesných trestů
Hodně se o tom mluví, všichni by to chtěli, ale mnohým se to nedaří. Jak vychovávat bez křiku, výhružek a trestů? Jak efektivně zastavit nevhodné chování dítěte, jak předcházet takovým situacím a zvládnout je bez ponižování dítěte a ztráty sebeúcty? O tom si budeme povídat s předním psychologem Václavem Mertinem.
Lektor: Václav Mertin600 Kč