Psychologické kurzy

Grafologie pro život II - Partnerské rukopisy

Celodenní workshop zaměřený na procvičování a prohlubování znalostí ze základního kurzu grafologie. Lektorka se v tomto kurzu zaměří na grafologickou praxi, účastníci dostanou větší prostor pracovat na rozborech písma pod jejím vedením. Pokračovat budou i ve správném "čtení" osobnostních rysů v souvislosti s písemným projevem i dalšími charakteristikami ( řeč těla). Kurz je vhodný pro zájemce, kteří se již setkali v nějaké podobě s grafologickou teorií. Součástí kurzu je malé občerstvení a sleva na knihy Portálu.
KURZ ZRUŠEN
23.10.2020, 9.00 - 23.07.2020, 16.00 1590 Kč Kč
Portál, Klapkova 2, Praha 8 Mgr. Bc. Eva Kubová, DiS.

Díky vašim skvělým ohlasům na kurz Grafologie pro život jsme pro vás připravili pokračovací workshop, na kterém nesmíte chybět! Krátce zopakujeme klíčové grafologické jevy a lehce rozšíříme o další. Jak ale víte, naše kurzy jsou orientované velmi prakticky, a proto se pustíme hned do dalšího bádání. 

Pod vedením lektorky budeme tentokrát společně analyzovat jeden vybraný rukopis, abyste měli přímou kontrolu, zda postupujete správně. Zlatým hřebem pak budou partnerské rukopisy. 

Ukážeme si, jak lze pomocí rukopisu predikovat úskalí a možnosti vývoje vztahu dvou lidí, ať už se jedná o milostné páry nebo pracovní tandemy. Pro tuto část uvítáme vámi donesené ukázky, nad kterými se můžeme společně zamyslet. lector.name
Mgr. Bc. Eva Kubová, DiS.

Mgr. Bc. Eva Kubová, DiS. působí aktuálně jako školní psycholog na ZŠ na Praze 5. Více než pět let žila ve Frankfurtu nad Mohanem, má bohaté pracovní zkušenosti doma i v zahraničí na nejrůznějších pozicích, včetně managerských. Od roku 2008 se věnuje profesionálně lektorské činnosti v oblasti Soft Skills a aplikované psychologie. Více než 15 let aktivně působí také jako grafoložka a publicistka, angažovala se v Syndikátu novinářů ČR, její články s psychologickou tématikou můžete znát z našeho měsíčníku Psychologie dnes i z řady lifestylových magazínů. Vystudovala aplikovanou psychologii, mediální komunikaci a andragogiku, absolvovala psychoterapeutický výcvik v humanistické psychoterapii.