Psychologické kurzy

SVĚT EMOCÍ A PARTNERSKÁ KOMUNIKACE

ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ. Návod na ideální vztah neexistuje, protože jsme každý jedinečný a každý pár je unikátní. Existují ale ověřené postupy a tipy, které vám mohou pomoci v komunikaci s druhými, v krizových či konfliktních situacích.
25.09.2019, 17.00 - 20.00 600 Kč
Portál, Klapkova 2, Praha 8 Mgr. Charlotte Benátská


Pokud máte pocit, že se vám nedaří navázat či udržet spokojený vztah nebo se potýkáte stále se stejnými tématy v oblasti partnerských vztahů a komunikace, je seminář právě pro vás. Ujasníte si, zda i přes hádky žijete ve zdravém vztahu, dozvíte se, jak se chovat a vyjadřovat, abyste se oba cítili ve vztahu dobře. 


Součástí semináře jsou odpovědi na dotazy posluchačů. Nebudou chybět praktické návody, jak žít v souladu sám se sebou, což je klíčový faktor ke spokojenému partnerství. 


 lector.name
Mgr. Charlotte Benátská


Mgr. Charlotte Benátská se profesionálně věnuje partnerskému a rodinnému poradenství. S řešením osobních krizových situací pomáhá jednotlivcům i párům osvědčenou formou osobního koučinku. Její doménou jsou partnerské vztahy a komunikace. Na totožné téma přednáší na veřejnosti a publikuje články. Věnuje se dětem s problémovým chováním a stabilizaci širších rodinných vztahů. Vystudovala Speciální pedagogiku na UK v Praze a obor Komunikace na Fakultě humanitních studií v Plzni.