Psychologické kurzy

SEBEVĚDOMÁ ŽENA

ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ Potřebujete se zorientovat v tom, co je to vlastně sebeláska, sebehodnota, jak ji vnímat či získat? Máte pocit, že jste příliš emotivní a že vás druzí snadno rozhodí? Pak si nenechte ujít seminář o ženě a o jejím vnitřním světě.
Poslední místa!
30.10.2019, 17.00 - 20.00 600 Kč
Portál, Klapkova 2, Praha 8 Mgr. Charlotte BenátskáDozvíte se zásadní informace o ženských rolích a o tom, jak se vypořádat s vlastním pocitem, že jste v roli dcery, matky či partnerky neobstála. Uslyšíte, jak pracovat s vlastními emocemi a získáte podněty, jak pracovat s tématem sebevědomí. Pochopíte, proč potkáváte stále stejné typy partnerů nebo řešíte stejné problémy s druhými stále dokola. 


Hlavním mottem semináře je uvědomění - kdo vlastně jsem, co chci a kam jdu. Teprve když pochopím, kde je chyba a vím, co s ní dělat, mohu iniciovat a těšit se na změny k lepšímu. 


Součástí semináře jsou odpovědi na vaše dotazy.

Seminář  se koná v nakladatelství Portál, 

Klapkova 2, Praha 8


 lector.name
Mgr. Charlotte Benátská


Mgr. Charlotte Benátská se profesionálně věnuje partnerskému a rodinnému poradenství. S řešením osobních krizových situací pomáhá jednotlivcům i párům osvědčenou formou osobního koučinku. Její doménou jsou partnerské vztahy a komunikace. Na totožné téma přednáší na veřejnosti a publikuje články. Věnuje se dětem s problémovým chováním a stabilizaci širších rodinných vztahů. Vystudovala Speciální pedagogiku na UK v Praze a obor Komunikace na Fakultě humanitních studií v Plzni.