Psychologické kurzy

INTIMNÍ SVĚT ŽENY

ODPOLEDNÍ SEMINÁŘ. Intimní život je v partnerství citlivým tématem a má zásadní vliv na kvalitu soužití. Témata v semináři určeném pro ženy mají za cíl nabídnout ženám podněty a konkrétní tipy, jak se sebou pracovat, aby se ve vztahu sama k sobě a s partnerem cítily dobře. Seminář se koná v nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8
POSLEDNÍ MÍSTA!
01.10.2020, 16.00 - 20.00 750 Kč
Portál, Klapkova 2, Praha 8 Ing. Adéla Karlovská a Mgr. Charlotte Benátská

Klíčovými tématy jsou sebedůvěra a vztah k sobě v kontextu propojení s partnerským vztahem. Připomenete si vliv mysli ( emočního stavu) na fyzické tělo, čili základní principy psychosomatiky.  Dozvíte se, jak se otevřít přirozenému a hravému procesu sbližování se s partnerem a co dělat, když se ve vztahu nedaří prolomit bariéru citlivých témat. Co je přidanou hodnotou:


  • uvědomíte si své emoční bloky
  • získáte informace, jak s nimi pracovat 
  • dozvíte se  tipy na techniky zvyšující energii i na techniky, které zklidňují a uvolňují
  • můžete se zeptat na cokoli


Informace závěrem: 


Během setkání nemusíte odkrývat své soukromé problémy, po celou dobu lze pouze naslouchat. Jakékoli praktiky, které by byly mimo rámec kultivovaného dialogu, nejsou předmětem semináře.


Důležité info:  K pozitivním výsledkům dochází u všech zúčastněných - u těch, které se aktivně zapojí do dialogu, a stejně tak u těch, které "jen" naslouchají a situaci spoluprožívají.    

Pro účastníky kurzů máme drobné občerstvení a 20% slevu na knižní produkci Portálu.


lector.name
Ing. Adéla Karlovská a Mgr. Charlotte Benátská

Ing. Adéla Karlovská se věnuje rozvoji a proměně osobnosti pomocí osobního koučinku. Pracuje s energiemi a propojuje lidskou duši s tělem prostřednictvím Feng Shui filosofie, využívá metod NLP a terapeutické formy tzv. integračních konstelací. Je certifikovanou koučkou a lektorkou. Spolupracuje na mentoringových projetech v nadacích, neziskových organizacích a Obchodních komorách, kde zároveň přednáší. 


Mgr. Charlotte Benátská se profesionálně věnuje partnerskému a rodinnému poradenství. S řešením osobních krizových situací pomáhá jednotlivcům i párům osvědčenou formou osobního koučinku. Její doménou jsou partnerské vztahy a komunikace. Na totožné téma přednáší na veřejnosti a publikuje články. Věnuje se dětem s problémovým chováním a stabilizaci širších rodinných vztahů. Vystudovala Speciální pedagogiku na UK v Praze a obor Komunikace na Fakultě humanitních studií v Plzni.