Psychologické kurzy

OSOBNOSTNÍ TYPOLOGIE V PRAXI

Znáte typologii osobnosti? Možná vám pomůže lépe pochopit myšlení a motivace lidí kolem vás, vaše kolegy, partnery i rodinné příslušníky. A porozumět i sobě a svým potřebám. Program pro všechny, kteří pracují s lidmi a které zajímá přirozená rozdílnost povah a její velký vliv na vztahy. Na konci kurzu obdržíte absolvenrtský certifikát. Součástí kurzu je občerstvení a slevový kupon 20% na knihy Portálu.
KURZ ZRUŠEN
20.11.2020, 9.00 - 15.00 1590 Kč
Portál, Klapkova 2, Praha 8 Ing. Bc. Zuzana Hekelová

Mylně se domníváme, že ostatní kolem nás uvažují stejně jako my. To je veliká chyba, která výrazně komplikuje vztahy mezi lidmi – včetně vztahů profesních. Pochopení svého vlastního osobnostního typu pomůže účastníkům lépe porozumět svým partnerům, kolegům či žákům, se kterými tráví většinu svého času. V rámci programu jsou zohledněna specifika situací, které prožívají pracovníci ve školství a pomáhajících profesích. 


  • Úvod do problematiky lidské jinakosti
  • Seznámení s jednotlivými parametry určujícími osobnost člověka
  • Test osobnostního typu s následným komentářem
  • Souvislost teorie s (pedagogickou) praxí
  • Praktické příklady s využitím získaných informací (aneb od znalostí k dovednostem)
  • Shrnutí, závěr

Na konci kurzu všichni účastníci obdrží osvědčení.

Kurz se koná v nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8


lector.name
Ing. Bc. Zuzana Hekelová

Lektorka, publicistka a konzultantka. Své kurzy zaměřuje na celou paletu měkkých manažerských dovedností a znalostí, kde se snaží využívat své mnohaleté manažerské zkušenosti. Konzultační činnosti se věnuje od roku 2009. Soustředí se na oblast managementu a komunikace ve zdravotnictví (všechny typy poskytovatelů zdravotnických služeb) a v příbuzných oborech - farmaceutické společnosti, zdravotnické školství. Dále se věnuje skupinovým projektům v oblasti praktické aplikace managementu a řízení lidských zdrojů.