Psychologické kurzy

Seznamování a vztahy přes internet

Navázání kontaktu s potencionálním partnerem nikdy v historii nebylo snazší. Stačí udělat si profil na sociálních sítích, prohlížet seznamky, nastavit aplikaci na mobil a vybírat si protějšky podle atraktivity a "z pohodlí domova". Jak je tato cesta ve skutečnosti efektivní? Jaká má rizika? A dá se přes internet utvořit opravdový vztah? V semináři JERONÝMA KLIMEŠE se dozvíte, jak na to. Součástí semináře je malé občerstvení a 20% sleva na nákup knih v prodejnách Portálu.
POSLEDNNÍ ŠANCE!
24.06.2020, 16.00 - 20.00 650 Kč
Portál, Klapkova 2, Praha 8 PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D.
Obsazeno

Internet není přirozené prostředí člověka, proto ani seznamování po Internetu není zcela intuitivní záležitost. Přesněji řečeno lidé se při seznamování přes digitální zařízení nechovají intuitivně, bezprostředně, a proto se nemohou seznámit. Nemálo lidí tvrdne na internetových seznamkách třeba 8 let s nulovým výsledkem. 

Kde dělají chybu? Jaké jsou zásady seznamování přes tyto moderní stroje? V čem se liší od seznamování v přirozeném prostředí. Existuje řada lidí, kteří se dali dohromady pomocí seznamky, i když účinnost není velká (okolo 1%). Proto neuškodí znát zásady a postup, jak se seznámit přes inzerát a zároveň nedělat zbytečné a bolestné chyby.lector.name
PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D.

PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D., je psycholog a vztahový terapeut. Pracoval také jako konzultant veřejného ochránce práv a poradce ministra práce a sociálních věcí. Je autorem knih Partneři a rozchody nebo Křesťanství, vztahy a sex.