Knižní novinky

Horáček, Petr

Kdopak tu spí?

Kdo spinká v řece? A kdo pod listem? A kdo na stromě?
Leporelo do postýlky pro malé spáče.
Ať se ti zdají veselé sny!

Petr Horáček je výtvarník a autor velmi úspěšných dětských knih, které vycházejí po celém světě. V Portálu jich vyšla celá řada, třeba Papuchalk Petr, Husa Líza, O myšce, která se nebála, Nejkrásnější místo na světě, Nový domek pro myšku, Slon a Do pelíšku.

Aktuality

Soutěž

I v srpnu soutěžíme, tentokrát o nové leporelo Petra Horáčka Kdopak tu spí?

KDOPAK TU SPÍ? – nové leporelo od Petra Horáčka

Další pěkná knížka od oblíbeného autora a ilustrátora je určena malým spáčům.

TEST: Nežijete náhodou s psychopatem?

Psychopat je člověk, který zcela postrádá schopnost vcítění, záměrně působí škodu druhým lidem, aniž by pociťoval výčitky svědomí nebo zodpovědnost. Zneužívá odpuštění, manipuluje se soucitem a zneužívá soustrast. Nemáte čistě náhodou někoho takového vedle sebe?

Nabídka pracovní pozice

Nakladatelství Portál přijme pracovníka na pozici expedient-řidič.

TEST: Jak poznat vysoce konfliktního politika?

Lidstvo ve svých dějinách neustále prokazovalo a prokazuje jen velmi malou schopnost poučit se z vlastních chyb. Již ve starověku se k moci dostávali lidé, kteří vykazovali vesměs vlastnosti z opačného spektra těch, které by byly u vůdců žádoucí. Není načase to změnit?

Ediční plán plný knížek, které otevírají nový svět!

Ediční plán si můžete prolistovat nebo stáhnout jako PDF soubor. Také si můžete prohlédnout novinky pouze v oblasti, která vás zajímá.

Prozkoumejte zásadní a 90 let nepublikované dílo C. G. Junga

ČERVENÁ KNIHA poskytuje unikátní pohled na původ jeho psychologických teorii. 

Znalci ji nazývají klíčem Jungova díla. 

Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly knihy pro rodiče i děti jak z oblasti beletrie, tak rozvíjející tvořivost. Nedílnou součástí knižní produkce jsou rozhovory, spirituální tituly, beletrie a non-fiction.  

Přidejte se do newsletteru