Knižní novinky

Horáček, Petr

Kdopak tu spí?

Kdo spinká v řece? A kdo pod listem? A kdo na stromě?
Leporelo do postýlky pro malé spáče.
Ať se ti zdají veselé sny!

Petr Horáček je výtvarník a autor velmi úspěšných dětských knih, které vycházejí po celém světě. V Portálu jich vyšla celá řada, třeba Papuchalk Petr, Husa Líza, O myšce, která se nebála, Nejkrásnější místo na světě, Nový domek pro myšku, Slon a Do pelíšku.

Aktuality

Nabídka pracovní pozice

Nakladatelství Portál přijme pracovníka na pozici expedient-řidič.

Pomáhejme dětem, aby se staly samy sebou, aneb Hry pro rozvoj komunikačních schopností

Hra je pro děti přirozený prostředek učení a způsob, jakým mají tendenci vyjadřovat své pocity. Chceme-li dětem pomoci vybudovat komunikační pohodu a tím získat dovednosti a schopnosti nezbytné pro úspěšnou sociální interakci, využijme jejich přirozeného potenciálu a hrajme si s nimi.

Soutěž

I v srpnu soutěžíme, tentokrát o nové leporelo Petra Horáčka Kdopak tu spí?

KDOPAK TU SPÍ? – nové leporelo od Petra Horáčka

Další pěkná knížka od oblíbeného autora a ilustrátora je určena malým spáčům.

TEST: Nežijete náhodou s psychopatem?

Psychopat je člověk, který zcela postrádá schopnost vcítění, záměrně působí škodu druhým lidem, aniž by pociťoval výčitky svědomí nebo zodpovědnost. Zneužívá odpuštění, manipuluje se soucitem a zneužívá soustrast. Nemáte čistě náhodou někoho takového vedle sebe?

Ediční plán plný knížek, které otevírají nový svět!

Ediční plán si můžete prolistovat nebo stáhnout jako PDF soubor. Také si můžete prohlédnout novinky pouze v oblasti, která vás zajímá.

Prozkoumejte zásadní a 90 let nepublikované dílo C. G. Junga

ČERVENÁ KNIHA poskytuje unikátní pohled na původ jeho psychologických teorii. 

Znalci ji nazývají klíčem Jungova díla. 

Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly knihy pro rodiče i děti jak z oblasti beletrie, tak rozvíjející tvořivost. Nedílnou součástí knižní produkce jsou rozhovory, spirituální tituly, beletrie a non-fiction.  

Přidejte se do newsletteru