Informatorium Speciál

Nový SPECIÁL 2/2020 

STRAŠÁK PLAŠÁK A SLUNÍČKO 

Čtyři roční doby očima předškoláka


Právě vyšel!


Každý z dvanácti měsíců roku má své kouzlo. Provedeme vás jimi spolu se strašákem Plašákem, bázlivým hrdinou našeho příběhu, který tyto změny v krajině kolem sebe pozoruje a komentuje. Poznáme roční cyklus v přírodě, proměny počasí, přírodní úkazy a zákonitosti, jako je např. koloběh vody atd. Jsou tu pro vás připravené zábavné úkoly, kterými budete povzbuzováni k přemýšlení, počítání, kreslení, doplňování. Za každý zdárně splněný úkol si budete moci vystřihnout a nalepit část obrázku ve formě puzzle do skládačky uvnitř časopisu, až bude Váš obrázek po dokončení všech úkolů úplný.

Najdete na e-shopu zde


Předplaťte si SPECIÁL 2020. V dubnu 2021 dostanete druhé číslo!

Cena 130 Kč za 2 vydání ročně, objednávejte zde 

nebo mailem na portal@send.cz. Zajímavé množstevní slevy pro třídy.

Další čísla v prodeji: 

CO JE ZDRAVÉ, TO MI CHUTNÁ

Napsala Eliška Leblová,  ilustrace Patricie Koubská

2/2019


PŘEDPLAŤTE SI INFORMATORIUM SPECIÁL >

Co to znamená, když se řekne jídlo? A co bychom měli jíst? V zábavném pracovním sešitě se děti seznámí se skřítkem Vitamínkem, který je provede světem zdravého a nezdravého jídla. Děti se dozvědí, kde se jídlo bere i co se jí v různých zemích, a také zjistí, jaké věci z přírody se dají jíst. Skřítek Vitamínek jim také prozradí, co by měly pít a jak by se u stolu měly chovat. Nechybí zde také jednoduché recepty.
Pracovní sešit doplnila svými ilustracemi Patricie Koubská.
Eliška Leblová je učitelka mateřské školy. V Portálu vydala knihu Environmentální výchova v mateřské škole a je také autorkou několika speciálních čísel časopisu Informatorium 3-8.