Informatorium Speciál

Nový SPECIÁL 1/2018 se slavnými sportovci 

SPORTUJEME CELÝ ROK

Výchova ke zdraví pro předškoláky

;


Vyjde již v dubnu!

Říká se, že ve zdravém těle bydlí zdravý duch, a každý, kdo pravidelně cvičí, o tom něco ví. Když si zahraješ s kamarády fotbal nebo se s nimi proběhneš kolem hřiště, hned máš lepší náladu. V pracovním sešitě se dozvíš, jaké sporty existují. Čekají na tebe různé hádanky, doplňovačky a další úkoly, které se týkají různých sportů, a seznámíš se i se slavnými českými a světovými sportovci. Také se můžeš těšit na to, že si s námi zacvičíš. Vybarvi si Jágra, zlatou Ester, kam doletí oštěp Barbory Špotákové, pojmenuj nářadí...Pracovní sešit, 24 stran. Napsala Marie Těthalová a ilustrovala jej Lenka Procházková.


Předplaťte si SPECIÁL 2018. 

Cena 130 Kč za 2 vydání ročně, objednávejte na portal@send.cz.

Aktuální číslo: 

Co je zdravé, to mi chutná

Napsala Eliška Leblová,  ilustrace Patricie Koubská

2/2019


PŘEDPLAŤTE SI INFORMATORIUM SPECIÁL >

Co to znamená, když se řekne jídlo? A co bychom měli jíst? V zábavném pracovním sešitě se děti seznámí se skřítkem Vitamínkem, který je provede světem zdravého a nezdravého jídla. Děti se dozvědí, kde se jídlo bere i co se jí v různých zemích, a také zjistí, jaké věci z přírody se dají jíst. Skřítek Vitamínek jim také prozradí, co by měly pít a jak by se u stolu měly chovat. Nechybí zde také jednoduché recepty.
Pracovní sešit doplnila svými ilustracemi Patricie Koubská.
Eliška Leblová je učitelka mateřské školy. V Portálu vydala knihu Environmentální výchova v mateřské škole a je také autorkou několika speciálních čísel časopisu Informatorium 3-8.