Kalendář Petra Horáčka? Ano, máme!

Petr Horáček, známý ilustrátor kouzelných dětských knih, které si získaly čtenáře po celém světě, vydává svůj první nástěnný kalendář. Každý měsíc v roce je představen jednou nádherou velkoformátovou ilustrací z oblíbených knih, které už řadu let dětem přináší nakladatelství Portál.

null Koupit na e‑shopu

Máte už knihovnu plnou knih Petra Horáčka? Ano, to asi každý. V knihovně už nemáte místo, ale chcete ještě víc Petra Horáčka? My také. A právě pro vás - ale i pro všechny, kdo v knihovně ještě trochu místa mají - vydáváme nástěnný kalendář s ilustracemi z knih Petra Horáčka! Kalendář má větší formát (rozměr 46 x 33 cm) a listy tak mohou posloužit, až splní svou kalendářní povinnost, jako hezké výtvarné dílo.

Petr Horáček je český ilustrátor žijící ve Velké Británii. Vystudoval Střední odbornou výtvarnou školu Václava Hollara a Akademii výtvarných umění v Praze. Po jejím dokončení odešel do Anglie. Jeho knihy pro děti znají malí čtenáři z desítek zemí světa, získal za ně řadu prestižních ocenění. 


Kalendář Petra Horáčka 2024 koupíte na našem e-shopu.

Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly knihy pro rodiče i děti jak z oblasti beletrie, tak rozvíjející tvořivost. Nedílnou součástí knižní produkce jsou rozhovory, spirituální tituly, beletrie a non-fiction.  

Přidejte se do newsletteru