Manuál pro přihlášení do on-line archivu - Rodina a škola

Jste předplatitel? Přihlaste se podle návodu dole. Nejste předplatitel a chcete si jen dočíst článek nebo vyhledat články, které Vás zajímají? Stačí zakoupit si aktuální číslo v trafice, či jen e-verzi na  www.floowie.com/cs . Na str. 2 najdete jednorázové Heslo měsíce, které platí až do vydání dalšího čísla. Viz - druhá část manuálu dole.Návod pro předplatitele


1. Na stránce https://nakladatelstvi.portal.cz/casopisy/rodina-a-skola/login klikněte na „Zapomněli jste heslo?“2. Na další obrazovce zadejte svou e-mailovou adresu a klikněte na „obnovit heslo“.3. Na zadaný e-mail Vám obratem přijde zpráva z adresy mailbot@portal.cz. Pokud se tak nestane, zkontrolujte svou spamovou složku. Klikněte na možnost „obnovit heslo“.4. Otevře se Vám stránka s nastavením hesla, postupujte podle návodu.5. Následně se budete moci přihlásit svou e-mailovou adresou a zadaným heslem a na stránce https://nakladatelstvi.portal.cz/casopisy/rodina-a-skola/archiv můžete prohlížet všechny články z archivu.
Návod pro čtenáře časopisu - Heslo měsíce

Každý měsíc naleznete v časopisu unikátní kód, Heslo měsíce, který vám umožní přístup do on-line archivu po dobu prodeje daného čísla. Pro jeho uplatnění jděte na stránku https://nakladatelstvi.portal.cz/casopisy/rodina-a-skola/login a klikněte na záložku „Jednorázový přístup“.


1. Zadejte svou platnou e-mailovou adresu a vepište jednorázové heslo pro daný měsíc2. Na zadanou e-mailovou adresu Vám přijde potvrzení z adresy mailbot@portal.cz. Klikněte na možnost „Získat přístup do archivu“.3. Nyní můžete celý měsíc neomezeně číst články v našem on-line archivu na adrese https://nakladatelstvi.portal.cz/casopisy/rodina-a-skola/archiv. S dalším číslem kód pozbývá platnosti a je nutné si opět zakoupit časopis.