Online archiv

Autor: Kateřina Rodná

Poradna září

Kateřina Rodná, 9/2019
Dobrý den, ráda bych se touto cestou zeptala, co vidíte jako nejlepší řešení mé situace.

Chceme jen tvé dobro

Kateřina Rodná, 9/2019
Znáte situace, kdy se někteří z členů rodiny urputně snaží páchat dobro za zády jiného rodinného příslušníka? Obvykle to myslí upřímně. A nepochybují o čistotě svých úmyslů. Dost často se ale ukáže, že se jejich snaha nakonec nějakým nečekaným způsobem zvrtla.

Proč zrovna ona?

Kateřina Rodná, 7-8/2019
Vybrat si partnera není jako zajít si do obchodu s jasnou představou o tom, co potřebujeme. Tady platí pravidla, která vlastně nikdo pořádně nezná, a přesto bychom si hledání tak rádi ulehčili.

Poradna srpen

Kateřina Rodná, 7-8/2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala na to, jak vidíte budoucnost mého vztahu s partnerem.

Muži pro lásku nevhodní

Kateřina Rodná, 7-8/2019
Ať se snažíme jakkoliv, existují typy partnerů, se kterými jednoduše nelze navázat dobrý, láskyplný vztah. Není ale vůbec jednoduché se takovým mužům vyhnout, protože se často zpočátku velmi obratně maskují. Přestože se tentokrát věnujeme pouze „jedovatým“ mužům, nebezpečné typy osobností najdeme i mezi ženami.

Jak si kritikou nezničit vztah

Kateřina Rodná, 6/2019
Každému někdy na partnerově chování něco vadí. Dusit to v sobě není řešení. Jenže jak říct, co potřebujeme a nepodrývat přitom základy partnerského vztahu?

Poradna na červen

Kateřina Rodná, 6/2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala, co můžu udělat pro svého syna. Je mu deset let, je inteligentní a zvídavý, rád sportuje a je s ním docela dobré pořízení.

Mění zaměstnání naši osobnost?

Kateřina Rodná, 6/2019
V práci trávíme podstatnou část svého života. Jaký má na nás vliv? Existuje něco jako profesionální deformace, anebo si vybíráme takové zaměstnání, jaké odpovídá naší přirozenosti?

Noční toulky po střeše

Kateřina Rodná, 5/2019
Člověk balancující s rukama před sebou na hřebeni střechy? Náměsíčník! Co se skrývá za touto podivnou poruchou, kde se bere a kde je hranice mezi romantickou představou a realitou?

Poradna květen

Kateřina Rodná, 5/2019

Když je stresu až moc

Kateřina Rodná, 4/2019
I když existuje něco jako zdravá míra stresu, někdy je ho prostě moc. Jak sami sebe neuštvat? Co s námi stres může udělat?

Ukliďte si podle feng-šuej

Kateřina Rodná, 4/2019
Váš byt je odrazem vaší duše, a podle feng-šuej zároveň stav vašeho domova ovlivňuje váš život. Nechme se inspirovat myšlenkami starých mistrů a zbavme se harampádí v bytě i v hlavě.